23.09.2018 00:58
Nawigacja
Strona główna
Zarząd Podokręgu
Historia Podokręgu
Biuro Podokręgu
Mapa dojazdowa
Kontakty do klubów 2017/2018

WYDZIAŁY PODOKRĘGU
Wydział Gier
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
Wydział Dyscypliny

AKTUALNE TABELE
Seniorzy klasa A
Seniorzy klasa B gr 1
Seniorzy klasa B gr 2
Seniorzy klasa C
Rozgrywki Pucharu Polski

ROZGRYWKI HALOWE
I liga halowa seniorów
II liga halowa
III liga halowa GR A
III liga halowa GR B

PLIKI DO POBRANIA
Komunikaty
Dokumenty licencyjne
Dokumenty dla klubów
Terminarze
Extranet
Komunikaty Wydziału Szkolenia

KOLEGIUM SĘDZIÓW
Info Wydziału Sędziowskiego
Obsada sędziowska
Szkolenie korespondencyjne
Komunikaty Wydziału Sędziowskiego
Leksykon Sędziów
Pliki do pobrania

DLA KIBICÓW
Linki do stron www
Galeria zdjęć
Prasa o Podokręgu
Artykuły
Download
Kontakt

Sezon 2018/2019
Rozpoczęcie rundy jesiennej sezonu 2018/2019

11.08.2018


Ciasteczka - Cookies


kliknij na grafikę
Ankieta
Jak często oglądasz mecze w TV?









Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Puchar Polski
Puchar Polski - sezon 2015/16

1/8 finału - 19 sierpnia
Naprzód Czyżowice 4-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 19 sierpnia, 17:00
Naprzód Borucin 8-6 LKS 1908 Nędza 19 sierpnia, 17:00
pd.
Przyszłość Rogów 1-0 Unia Turza Śląska 19 sierpnia, 17:00
KS 1905 Krzanowice 4-3 Górnik Pszów 19 sierpnia, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-6 Dąb Gaszowice 19 sierpnia, 17:00
LKS Owsiszcze 0-4 Silesia Lubomia 19 sierpnia, 17:00
LKS Czernica 0-5 Rafako Racibórz 19 sierpnia, 17:00
Robert Rogalski 13, 38, 45, Tomasz Wardęga 29, Bartosz Żagiel 67
Naprzód Syrynia 2-5 Unia Racibórz 19 sierpnia, 17:00

1/4 finału - 2 września
Naprzód Borucin 2-3 Naprzód Czyżowice 2 września, 17:00
Artur Potaczek ?, Jerzy Halfar ? - Artur Cichy ?, Szymon Gałecki ?, ?
KS 1905 Krzanowice 0-1 Przyszłość Rogów 2 września, 17:00
Paweł Krótki 16
Silesia Lubomia 0-3 Dąb Gaszowice 2 września, 17:00
Przemysław Kośmider ?, Jakub Słaby ?, Dominik Trzetrzelewski ?
Rafako Racibórz 1-2 Unia Racibórz 2 września, 17:00
Tomasz Wardęga 73 (k) - Mateusz Sitnik 19, Michał Adamczyk 68

1/2 finału - 16 września
Naprzód Czyżowice 7-1 Przyszłość Rogów 16 września, 16:00
Artur Kurasz ? (k), Artur Cichy ?, Daniel Dobrowolski ?, ?, Michał Cąkała ?, Rafał Mandera ?, Szymon Gałecki ? - Jarosław Pawelec ?
Dąb Gaszowice 2-0 Unia Racibórz 16 września, 16:00
Grzegorz Brózda 80, Dawid Jankowski 86

Finał - 11 listopada
Dąb Gaszowice 3-0 Naprzód Czyżowice 11 listopada, 11:00
Grzegorz Brózda 11, 41, Łukasz Michalski 42
w Bukowie
Kontakt z Podokręgiem
ŚLĄSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
PODOKRĘG RACIBÓRZ



47-400 RACIBÓRZ UL. LONDZINA 46/6
TEL./FAX 032 415 32 98
e-mail: slzpn.raciborz@op.pl
Losowa Fotka
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 5:12
Zachód słońca: 17:19

Dzień trwa:
12 Godzin 07 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 6:26
Współpraca medialna




Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             
Ostatnie artykuły
Puchar Polski
Polityka Prywatności
Info Wydziału Sędzio...
Tabela klasy C Gr I ...
Tabela klasy B sezon...
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 95
Najnowszy użytkownik: Admin
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło