Wyniki Ligi Orlików
Dodane przez Admin dnia 29-01-2018 12:30
halapietr.jpg
Dodano tabele i wyniki III kolejki Ligi Orlików rozgrywanej 28 stycznia 2018 roku.

Wiecej w rozwinięciu newsa.

Treść rozszerzona
halapietr.jpg
Dodano tabele i wyniki III kolejki Ligi Orlików rozgrywanej 28 stycznia 2018 roku.

Wyniki III  kolejki – 28.01.2018r.(NIEDZIELA)  gr. „A

I. 2 – 3       LKS Markowice : LKS Gorzyce II       3 - 1

II. 4 – 5       SALOS Pogrzebień : AP Champions    1 - 0

III. 3 – 6       LKS Gorzyce II  : Start Pietrowice       0 - 1

IV. 1 – 5       Unia Racibórz I  :  AP Champions        7 - 0

V. 2 – 4       LKS Markowice : SALOS Pogrzebień  2 - 0

VI. 5 – 3       AP Champions : LKS Gorzyce II          1 - 3

VII. 1 – 4       Unia Racibórz I : SALOS Pogrzebień   3 - 0

VIII. 2 – 6       LKS Markowice : Start Pietrowice        0 - 4

IX. 3 – 4       LKS Gorzyce II : SALOS Pogrzebień   0 - 0

X. 1 – 2       Unia Racibórz I : LKS Markowice        7 - 0

XI. 5 – 6       AP Champions : Start Pietrowice          1 - 3

Tabela po III kolejce

miejsce

drużyna

liczba

meczy

punkty

bramki

I

Unia Racibórz I

11

33

50-3

II

Start Pietrowice

11

24

28-11

III

LKS Markowice

11

14

9-19

IV

Salos Pogrzebień

11

11

11-23

V

LKS Gorzyce II

11

10

5-30

VI

AP Champions

11

4

12-25

Zapowiedź IV kolejki – hala Pietrowice Wielkie

IV  kolejka – 18.02.2018r.(NIEDZIELA) gr. „A” - GODZ. 14.50

I. 1 – 3       godz. 14.50. – 15.02. Unia Racibórz I : LKS Gorzyce II        ...... - .......

II. 4 – 6       godz. 15.03. – 15.15. SALOS Pogrzebień : Start Pietrowice  ...... - .......

III. 2 – 5       godz. 15.16. – 15.28. LKS Markowice : AP Champions        ...... - .......

IV. 1 – 6       godz. 15.29. – 15.41. Unia Racibórz I :  Start Pietrowice       ...... - .......

V. 2 – 3       godz. 15.42. – 15.54. LKS Markowice : LKS Gorzyce II       ...... - .......

VI. 4 – 5       godz. 15.55. – 16.07. SALOS Pogrzebień : AP Champions   ...... - .......

przerwa sędziowska   16.07 -16.14

VII. 3 – 6       godz. 16.15. – 16.27. LKS Gorzyce II : Start Pietrowice        ...... - .......

VIII. 1 – 5       godz. 16.28. – 16.40. Unia Racibórz I :  AP Champions         ...... - .......

IX. 2 – 4       godz. 16.41. – 16.53. LKS Markowice : SALOS Pogrzebień  ...... - .......

X. 5 – 3       godz. 16.54. – 17.06. AP Champions  :  LKS Gorzyce II        ...... - .......

XI. 1 – 4       godz. 17.07. -  17.19. Unia Racibórz I : SALOS Pogrzebień   ...... - .......

XII. 2 – 6       godz. 17.20. -  17.32. LKS Markowice : Start Pietrowice        ...... - .......



Wyniki III  kolejki – 28.01.2018r.(NIEDZIELA)  gr. „B

I. 1 – 2       Unia Racibórz II :  LKS Gorzyce  I   2 - 0

II. 4 – 5       Unia Racibórz III : AP UNITED       0 - 1

III. 3 – 6       LKS Tworków : LKS Turza Śl.         1 - 0

IV. 1 – 5       Unia Racibórz II : AP UNITED         3 - 1

V. 2 – 4       LKS Gorzyce  I : Unia Racibórz III   1 - 1

VI. 5 – 3       AP UNITED : LKS Tworków            0 - 2

VII. 1 – 4       Unia Racibórz II : Unia Racibórz III  2 - 0

VIII. 2 – 6       LKS Gorzyce  I  : LKS Turza Śl.        0 - 4

IX. 3 – 4       LKS Tworków : Unia Racibórz III     4 - 0

X. 5 – 6       AP UNITED : LKS Turza Śl. 0 - 2

XI. 2 – 3       LKS Gorzyce I : LKS Tworków         0 - 1

Tabela po III kolejce

miejsce

drużyna

liczba

meczy

punkty

bramki

I

LKS Tworków

11

28

20-2

II

Unia Racibórz II

11

25

20-6

III

LKS Turza Śl.

11

22

20-7

IV

AP UNITED

11

14

14-12

V

LKS Gorzyce I

11

5

5-28

VI

Unia Racibórz III

11

1

2-26

Zapowiedź IV kolejki – hala Pietrowice Wielkie

IV  kolejka – 18.02.2018r.(NIEDZIELA)  gr. „B” - GODZ. 12.00

I. 1 – 3       godz. 12.00. – 12.12. Unia Racibórz II :  LKS Tworków   ...... - .......

II. 4 – 6       godz. 12.13. – 12.25. Unia Racibórz III : LKS Turza Śl.    ...... - .......

III. 2 – 5       godz. 12.26. – 12.38. LKS Gorzyce I :  AP UNITED         ...... - .......

IV. 1 – 6       godz. 12.39. – 12.51. Unia Racibórz II : LKS Turza Śl.     ...... - .......

V. 2 – 3       godz. 12.52. – 13.04. LKS Gorzyce I : LKS Tworków       ...... - .......

VI. 4 – 5       godz. 13.05. – 13.17. Unia Racibórz III : AP UNITED ...... - .......

przerwa sędziowska   13.18 -13.24

VII. 3 – 6       godz. 13.25. – 13.37. LKS Tworków : LKS Turza Śl.        ...... - .......

VIII. 1 – 5       godz. 13.38. – 13.50. Unia Racibórz II : AP UNITED        ...... - .......