Wyniki i terminarz Ligi Orlików
Dodane przez Admin dnia 20-02-2018 17:33
hala_pietr2017.jpg Dodano wyniki Ligi Orlików po IV kolejce oraz harmonogram kolejki finałowej. Więcej w rozwinięciu newsa.

Treść rozszerzona
hala_pietr2017.jpg Dodano wyniki Ligi Orlików po IV kolejce oraz harmonogram kolejki finałowej. Więcej w rozwinięciu newsa.


Wyniki IV kolejki – 18.02.2018r.(NIEDZIELA) gr. „A

I. 1 – 3 Unia Racibórz I : LKS Gorzyce II 4 - 1

II. 4 – 6 SALOS Pogrzebień : Start Pietrowice 1 - 2

III. 2 – 5 LKS Markowice : AP Champions 3 - 0

IV. 1 – 6 Unia Racibórz I : Start Pietrowice 2 - 0

V. 2 – 3 LKS Markowice : LKS Gorzyce II 4 - 0

VI. 4 – 5 SALOS Pogrzebień : AP Champions 0 - 0

VII. 3 – 6 LKS Gorzyce II : Start Pietrowice 0 - 2

VIII. 1 – 5 Unia Racibórz I : AP Champions 3 - 1

IX. 2 – 4 LKS Markowice : SALOS Pogrzebień 0 - 0

X. 5 – 3 AP Champions : LKS Gorzyce II 1 - 1

XI. 1 – 4 Unia Racibórz I : SALOS Pogrzebień 3 - 1

XII. 2 – 6 LKS Markowice : Start Pietrowice 4 - 0

Tabela po IV kolejce

miejsce

drużyna

liczba

meczy

punkty

bramki

I

Unia Racibórz I

15

45

62-6

II

Start Pietrowice

15

30

32-18

III

LKS Markowice

15

24

20-19

IV

Salos Pogrzebień

15

13

13-28

V

LKS Gorzyce II

15

11

7-41

VI

AP Champions

15

6

14-32

Wyniki IV kolejki – 18.02.2018r.(NIEDZIELA) gr. „B

I. 1 – 3 Unia Racibórz II : LKS Tworków 0 - 0

II. 4 – 6 Unia Racibórz III : LKS Turza Śl. 0 - 2

III. 2 – 5 LKS Gorzyce I : AP UNITED 0 - 1

IV. 1 – 6 Unia Racibórz II : LKS Turza Śl. 3 - 0

V. 2 – 3 LKS Gorzyce I : LKS Tworków 0 - 4

VI. 4 – 5 Unia Racibórz III : AP UNITED 2 - 1

VII. 3 – 6 LKS Tworków : LKS Turza Śl. 0 - 1

VIII. 1 – 5 Unia Racibórz II : AP UNITED 4 - 0

IX. 2 – 4 LKS Gorzyce I : Unia Racibórz III 0 - 1

X. 5 – 3 AP UNITED : LKS Tworków 0 - 1

XI. 1 – 4 Unia Racibórz II :Unia Racibórz III 3 - 0

XII. 2 – 6 LKS Gorzyce I : LKS Turza Śl. 1- 2

Tabela po IV kolejce

miejsce

drużyna

liczba

meczy

punkty

bramki

I

Unia Racibórz II

15

35

30-6

II

LKS Tworków

15

35

25-3

III

LKS Turza Śl.

15

31

25-11

IV

AP UNITED

15

17

16-19

V

Unia Racibórz III

15

7

5-32

VI

LKS Gorzyce I

15

5

6-38

 

FINAŁY:

 

V kolejka – 04.03.2018r. - godz. 12.00 – drużyny 5,6 z gr.A i drużyny 5,6, z gr. B o m. IX-XI

1. LKS Gorzyce II

2. Unia Racibórz III

3. AP Champions

4. LKS Gorzyce I

1 – 2 godz. 12.00.– 12.15. LKS Gorzyce II - Unia Racibórz III

3 – 4 godz. 12.17. – 13.32. AP Champions - LKS Gorzyce I

3 – 2 godz. 12.34. – 12.49. AP Champions - Unia Racibórz III

1 – 4 godz. 12.51. – 13.06. LKS Gorzyce II - LKS Gorzyce I

3 – 1 godz. 13.08. – 13.23. AP Champions - LKS Gorzyce II

4 – 2 godz. 13.25. – 13.40. LKS Gorzyce I - Unia Racibórz III

V kolejka – 04.03.2018r. - godz. 14.00 – drużyny 3,4 z gr.A i drużyny 3,4 z gr. B o m. V-VIII

1. LKS Markowice

2. LKS Turza Śl.

3. Salos Pogrzebień

4. AP UNITED

1 – 2 godz. 14.00.– 14.15. LKS Markowice - LKS Turza Śl.

3 – 4 godz. 14.17. – 14.32. Salos Pogrzebień - AP UNITED

3 – 2 godz. 14.34. – 14.49. Salos Pogrzebień - LKS Turza Śl.

1 – 4 godz. 14.51. – 15.06. LKS Markowice - AP UNITED

3 – 1 godz. 15.08. – 15.23. Salos Pogrzebień - LKS Markowice

4 – 2 godz. 15.25. – 15.40. AP UNITED - LKS Turza Śl.

 

V kolejka – 04.03.2018r. - godz. 16.00 – drużyny 1,2 z gr.A i drużyny 1,2 z gr. B o m. I – IV

1. Unia Racibórz I

2. Unia Racibórz II

3. LKS Tworków

4. Start Pietrowice

 

1 – 2 godz. 16.00.– 16.15. Unia Racibórz I - Unia Racibórz II

3 – 4 godz. 16.17. – 16.32. LKS Tworków - Start Pietrowice

3 – 2 godz. 16.34. – 16.49. LKS Tworków - Unia Racibórz II

1 – 4 godz. 16.51. – 17.06. Unia Racibórz I - Start Pietrowice

3 – 1 godz. 17.08. – 17.23. LKS Tworków - Unia Racibórz I

4 – 2 godz. 17.25. – 17.40. Start Pietrowice - Unia Racibórz II