Finał Zimowej Ligi Orlików
Dodane przez Admin dnia 06-03-2018 08:26
orliki-2018.jpg

Dobiegła do końca tegoroczna Liga Orlików im. Zbigniewa Oszka. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Unii Racibórz, drugie Start Pietrowice Wielkie a trzecie LKS Tworków.
Statystyki Ligi Orlików znajdują się w rozwinięciu newsa.

 


Treść rozszerzona
orliki-2018.jpg

Dobiegła do końca tegoroczna Liga Orlików im. Zbigniewa Oszka. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Unii Racibórz, drugie Start Pietrowice Wielkie a trzecie LKS Tworków.


FINAŁY:

V kolejka  o miejsca IX-XI

1. LKS Gorzyce II

2. Unia Racibórz III

3. AP Champions

4. LKS Gorzyce I

LKS Gorzyce II - Unia Racibórz III  2-1

AP Champions - LKS Gorzyce I      4-0

AP Champions - Unia Racibórz III  1-0

LKS Gorzyce II - LKS Gorzyce I     6-0

AP Champions - LKS Gorzyce II     2-1

LKS Gorzyce I - Unia Racibórz III   0-3

IX miejsce       AP Champions      9 pkt   7-1

X miejsce        LKS Gorzyce II     6 pkt   9-3

XI miejsce      Unia Racibórz III   3 pkt   4-3

XII miejsce     LKS Gorzyce I      0 pkt   0-13


V kolejka –  o miejsca V-VIII

1. LKS Markowice

2. LKS Turza Śl.

3. Salos Pogrzebień

4. AP UNITED

LKS Markowice - LKS Turza Śl.      2-0

Salos Pogrzebień - AP UNITED       1-0

Salos Pogrzebień - LKS Turza Śl.     1-0

LKS Markowice - AP UNITED        0-1

Salos Pogrzebień - LKS Markowice 1-0

AP UNITED - LKS Turza Śl.           1-0

V miejsce Salos Pogrzebień 9 pkt   3-0

VI miejsce      AP UNITED 6 pkt   2-1

VII miejsce     LKS Markowice 6 pkt   2-2

VIII miejsce
LKS Turza Śl 0 pkt 0-3


V kolejka –  o miejsca I – IV

1. Unia Racibórz I

2. Unia Racibórz II

3. LKS Tworków

4. Start Pietrowice

Unia Racibórz I - Unia Racibórz II 5-0

LKS Tworków - Start Pietrowice     1-1

LKS Tworków - Unia Racibórz II    2-1

Unia Racibórz I - Start Pietrowice    2-0

LKS Tworków - Unia Racibórz I      0-4

Start Pietrowice - Unia Racibórz II   1-0

I miejsce Unia Racibórz I 9 pkt   11-0

II miejsce    Start Pietrowice 4 pkt   2-3

III miejsce   LKS Tworków 4 pkt   3-6

IV miejsce   Unia Racibórz II     0 pkt   1-8

Ostateczna kolejność:

I miejsce Unia Racibórz I

II miejsce    Start Pietrowice

III miejsce   LKS Tworków

IV miejsce   Unia Racibórz II

V miejsce Salos Pogrzebień

VI miejsce      AP UNITED

VII miejsce     LKS Markowice

VIII miejsce    LKS Turza Śl

IX miejsce       AP Champions

X miejsce        LKS Gorzyce II

XI miejsce      Unia Racibórz III

XII miejsce     LKS Gorzyce I

Wyróżnienia indywidualne

Najlepszy bramkarz: Oskar Panek (
LKS Tworków
Najlepszy zawodnik: Fabian Gotzmann (
Start Pietrowice
Król strzelców: Kacper Oszek (
Unia Racibórz I)