Racibórz: Klasa C Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS WICHER PŁONIA 1 3 1 0 0 6:0
2 LKS RUDA KOZIELSKA 1 3 1 0 0 6:1
3 LKS PSTRĄŻNA 1 3 1 0 0 5:1
4 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA 1 3 1 0 0 6:3
5 LKS ADAMOWICE 1 3 1 0 0 4:2
6 LKS OCICE RACIBÓRZ 1 1 0 1 0 1:1
7 LKS DZIMIERZ 1 1 0 1 0 1:1
8 LKS ZAMECZEK II CZERNICA 0 0 0 0 0 0:0
9 LKS 1908 NĘDZA II 1 0 0 0 1 2:4
10 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ 1 0 0 0 1 3:6
11 LKS BUK II RUDY 1 0 0 0 1 1:5
12 LKS SPARTA BABICE 1 0 0 0 1 1:6
13 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 1 0 0 0 1 0:6
Kolejka nr 1
2019-08-24/15:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS WICHER PŁONIA 0:6
2019-08-24/16:00 LKS 1908 NĘDZA II - LKS ADAMOWICE 2:4
2019-08-24/17:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - LKS DZIMIERZ 1:1
2019-08-24/17:00 LKS SPARTA BABICE - LKS RUDA KOZIELSKA 1:6
2019-08-24/17:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS BUK II RUDY 5:1
2019-08-25/11:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ 6:3
Kolejka nr 1
2019-08-24/15:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS WICHER PŁONIA 0:6
2019-08-24/16:00 LKS 1908 NĘDZA II - LKS ADAMOWICE 2:4
2019-08-24/17:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - LKS DZIMIERZ 1:1
2019-08-24/17:00 LKS SPARTA BABICE - LKS RUDA KOZIELSKA 1:6
2019-08-24/17:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS BUK II RUDY 5:1
2019-08-25/11:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ 6:3
Kolejka nr 2
2019-08-31/17:00 LKS DZIMIERZ - LKS 1908 NĘDZA II -:-
2019-09-01/11:00 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - LKS OCICE RACIBÓRZ -:-
2019-09-01/13:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA -:-
2019-09-01/14:00 LKS BUK II RUDY - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA -:-
2019-09-01/15:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS PSTRĄŻNA -:-
2019-09-01/15:00 LKS ADAMOWICE - LKS SPARTA BABICE -:-
Kolejka nr 3
2019-09-07/15:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS RUDA KOZIELSKA -:-
2019-09-07/16:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - LKS ZAMECZEK II CZERNICA -:-
2019-09-07/16:00 LKS SPARTA BABICE - LKS DZIMIERZ -:-
2019-09-07/16:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS ADAMOWICE -:-
2019-09-07/16:00 LKS WICHER PŁONIA - LKS BUK II RUDY -:-
2019-09-08/15:00 LKS 1908 NĘDZA II - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ -:-
Kolejka nr 4
2019-09-14/16:00 LKS DZIMIERZ - LKS PSTRĄŻNA -:-
2019-09-15/11:00 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - LKS SPARTA BABICE -:-
2019-09-15/11:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS OCICE RACIBÓRZ -:-
2019-09-15/13:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS 1908 NĘDZA II -:-
2019-09-15/15:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS WICHER PŁONIA -:-
2019-09-15/15:00 LKS ADAMOWICE - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA -:-
Kolejka nr 5
2019-09-21/15:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS DZIMIERZ -:-
2019-09-21/16:00 LKS SPARTA BABICE - LKS ZAMECZEK II CZERNICA -:-
2019-09-21/16:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ -:-
2019-09-21/16:00 LKS WICHER PŁONIA - LKS ADAMOWICE -:-
2019-09-22/14:00 LKS BUK II RUDY - LKS RUDA KOZIELSKA -:-
2019-09-22/15:00 LKS 1908 NĘDZA II - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA -:-
Kolejka nr 6
2019-09-28/16:00 LKS DZIMIERZ - LKS WICHER PŁONIA -:-
2019-09-28/16:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - LKS 1908 NĘDZA II -:-
2019-09-29/11:00 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA -:-
2019-09-29/11:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS SPARTA BABICE -:-
2019-09-29/13:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS PSTRĄŻNA -:-
2019-09-29/15:00 LKS ADAMOWICE - LKS BUK II RUDY -:-
Kolejka nr 7
2019-10-05/15:00 LKS SPARTA BABICE - LKS OCICE RACIBÓRZ -:-
2019-10-05/15:00 LKS PSTRĄŻNA - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA -:-
2019-10-05/15:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS ZAMECZEK II CZERNICA -:-
2019-10-05/15:00 LKS WICHER PŁONIA - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ -:-
2019-10-06/14:00 LKS BUK II RUDY - LKS DZIMIERZ -:-
2019-10-06/15:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS ADAMOWICE -:-
Kolejka nr 8
2019-10-12/15:00 LKS DZIMIERZ - LKS RUDA KOZIELSKA -:-
2019-10-12/15:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - LKS PSTRĄŻNA -:-
2019-10-13/11:00 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - LKS BUK II RUDY -:-
2019-10-13/11:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA -:-
2019-10-13/13:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS WICHER PŁONIA -:-
2019-10-13/15:00 LKS 1908 NĘDZA II - LKS SPARTA BABICE -:-
Kolejka nr 9
2019-10-19/15:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS 1908 NĘDZA II -:-
2019-10-19/15:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS OCICE RACIBÓRZ -:-
2019-10-19/15:00 LKS WICHER PŁONIA - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA -:-
2019-10-20/14:00 LKS BUK II RUDY - LKS ZAMECZEK II CZERNICA -:-
2019-10-20/15:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ -:-
2019-10-20/15:00 LKS ADAMOWICE - LKS DZIMIERZ -:-
Kolejka nr 10
2019-10-26/14:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - LKS WICHER PŁONIA -:-
2019-10-26/14:00 LKS SPARTA BABICE - LKS PSTRĄŻNA -:-
2019-10-27/11:00 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - LKS ADAMOWICE -:-
2019-10-27/11:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS BUK II RUDY -:-
2019-10-27/13:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS RUDA KOZIELSKA -:-
2019-10-27/14:00 LKS 1908 NĘDZA II - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA -:-
Kolejka nr 11
2019-11-02/14:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS SPARTA BABICE -:-
2019-11-02/14:00 LKS WICHER PŁONIA - LKS 1908 NĘDZA II -:-
2019-11-02/14:00 LKS DZIMIERZ - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ -:-
2019-11-03/14:00 LKS BUK II RUDY - LKS OCICE RACIBÓRZ -:-
2019-11-03/14:00 LKS RUDA KOZIELSKA - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA -:-
2019-11-03/14:00 LKS ADAMOWICE - LKS ZAMECZEK II CZERNICA -:-
Kolejka nr 12
2019-11-09/14:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - LKS RUDA KOZIELSKA -:-
2019-11-09/14:00 LKS 1908 NĘDZA II - LKS BUK II RUDY -:-
2019-11-09/14:00 LKS SPARTA BABICE - LKS WICHER PŁONIA -:-
2019-11-09/14:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA -:-
2019-11-10/11:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS ADAMOWICE -:-
2019-11-10/13:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS DZIMIERZ -:-
Kolejka nr 13
2019-11-16/13:30 LKS WICHER PŁONIA - LKS PSTRĄŻNA -:-
2019-11-16/13:30 LKS BUK II RUDY - LKS SPARTA BABICE -:-
2019-11-16/13:30 LKS DZIMIERZ - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA -:-
2019-11-17/11:00 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - LKS ZAMECZEK II CZERNICA -:-
2019-11-17/13:30 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS 1908 NĘDZA II -:-
2019-11-17/13:30 LKS ADAMOWICE - LKS OCICE RACIBÓRZ -:-