Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS CZERWIONKA 0 0 0 0 0 0:0
2 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 0 0 0 0 0 0:0
3 LKS TWORKÓW 0 0 0 0 0 0:0
4 LKS SILESIA LUBOMIA 0 0 0 0 0 0:0
5 LKS POLONIA ŁAZISKA 0 0 0 0 0 0:0
6 LKS KRZYŻANOWICE 0 0 0 0 0 0:0
7 LKS GRANICA RUPTAWA 0 0 0 0 0 0:0
8 LKS FORTECA ŚWIERKLANY 0 0 0 0 0 0:0
9 LKS CZARNI GORZYCE 0 0 0 0 0 0:0
10 LKS 1908 NĘDZA 0 0 0 0 0 0:0
11 KS UNIA RACIBÓRZ 0 0 0 0 0 0:0
12 KS RYMER RYBNIK 0 0 0 0 0 0:0
13 KS ROW II 1964 RYBNIK 0 0 0 0 0 0:0
14 KS POLONIA MARKLOWICE 0 0 0 0 0 0:0
15 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 0 0 0 0 0 0:0
16 KS NAPRZÓD BORUCIN 0 0 0 0 0 0:0
17 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 0 0 0 0 0 0:0
18 GKS DĄB GASZOWICE 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2019-08-03/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - MKS CZERWIONKA -:-
2019-08-03/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2019-08-03/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2019-08-03/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS RYMER RYBNIK -:-
2019-08-03/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2019-08-04/15:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2019-08-04/17:00 LKS CZARNI GORZYCE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2019-08-04/17:00 LKS TWORKÓW - LKS 1908 NĘDZA -:-
2019-08-04/17:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - GKS DĄB GASZOWICE -:-
Kolejka nr 2
2019-08-10/17:00 LKS KRZYŻANOWICE - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2019-08-10/17:00 KS RYMER RYBNIK - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2019-08-10/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2019-08-10/17:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2019-08-10/17:00 MKS CZERWIONKA - LKS TWORKÓW -:-
2019-08-10/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2019-08-11/15:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2019-08-11/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS POLONIA ŁAZISKA -:-
2019-08-11/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
Kolejka nr 3
2019-08-17/17:00 LKS CZARNI GORZYCE - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2019-08-17/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KS NAPRZÓD BORUCIN -:-
2019-08-17/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA - MKS CZERWIONKA -:-
2019-08-17/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS 1908 NĘDZA -:-
2019-08-17/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2019-08-17/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2019-08-17/17:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - KS RYMER RYBNIK -:-
2019-08-17/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2019-08-18/17:00 LKS TWORKÓW - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
Kolejka nr 4
2019-08-24/17:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2019-08-24/17:00 KS RYMER RYBNIK - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2019-08-24/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2019-08-24/17:00 LKS 1908 NĘDZA - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2019-08-24/17:00 MKS CZERWIONKA - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2019-08-24/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2019-08-24/17:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS TWORKÓW -:-
2019-08-24/17:30 LKS CZARNI GORZYCE - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2019-08-25/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS POLONIA ŁAZISKA -:-
Kolejka nr 5
2019-08-28/17:30 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2019-08-28/17:30 LKS TWORKÓW - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2019-08-28/17:30 LKS GRANICA RUPTAWA - KS NAPRZÓD BORUCIN -:-
2019-08-28/17:30 KS UNIA RACIBÓRZ - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2019-08-28/17:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - MKS CZERWIONKA -:-
2019-08-28/17:30 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS 1908 NĘDZA -:-
2019-08-28/17:30 LKS POLONIA ŁAZISKA - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2019-08-28/17:30 GKS DĄB GASZOWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2019-08-28/17:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS RYMER RYBNIK -:-
Kolejka nr 6
2019-08-31/17:00 LKS KRZYŻANOWICE - KS RYMER RYBNIK -:-
2019-08-31/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2019-08-31/17:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS POLONIA ŁAZISKA -:-
2019-08-31/17:00 MKS CZERWIONKA - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2019-08-31/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2019-08-31/17:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2019-08-31/17:00 LKS CZARNI GORZYCE - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2019-08-31/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - LKS TWORKÓW -:-
2019-09-01/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
Kolejka nr 7
2019-09-07/16:00 LKS GRANICA RUPTAWA - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2019-09-07/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2019-09-07/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS NAPRZÓD BORUCIN -:-
2019-09-07/16:00 LKS SILESIA LUBOMIA - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2019-09-07/16:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - MKS CZERWIONKA -:-
2019-09-07/16:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS 1908 NĘDZA -:-
2019-09-07/16:00 KS RYMER RYBNIK - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2019-09-08/16:00 LKS TWORKÓW - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2019-09-08/16:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
Kolejka nr 8
2019-09-14/16:00 LKS KRZYŻANOWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2019-09-14/16:00 KS POLONIA MARKLOWICE - KS RYMER RYBNIK -:-
2019-09-14/16:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2019-09-14/16:00 MKS CZERWIONKA - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2019-09-14/16:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS POLONIA ŁAZISKA -:-
2019-09-14/16:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2019-09-14/16:00 LKS CZARNI GORZYCE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2019-09-14/16:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2019-09-15/16:00 LKS TWORKÓW - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
Kolejka nr 9
2019-09-21/16:00 LKS GRANICA RUPTAWA - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2019-09-21/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS TWORKÓW -:-
2019-09-21/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2019-09-21/16:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2019-09-21/16:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - KS NAPRZÓD BORUCIN -:-
2019-09-21/16:00 GKS DĄB GASZOWICE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2019-09-21/16:00 KS RYMER RYBNIK - LKS 1908 NĘDZA -:-
2019-09-22/16:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - MKS CZERWIONKA -:-
2019-09-22/16:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
Kolejka nr 10
2019-09-28/16:00 LKS KRZYŻANOWICE - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2019-09-28/16:00 LKS 1908 NĘDZA - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2019-09-28/16:00 MKS CZERWIONKA - KS RYMER RYBNIK -:-
2019-09-28/16:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2019-09-28/16:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2019-09-28/16:00 LKS CZARNI GORZYCE - LKS POLONIA ŁAZISKA -:-
2019-09-28/16:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2019-09-28/16:00 LKS GRANICA RUPTAWA - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2019-09-29/16:00 LKS TWORKÓW - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
Kolejka nr 11
2019-10-05/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2019-10-05/15:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2019-10-05/15:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS TWORKÓW -:-
2019-10-05/15:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2019-10-05/15:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2019-10-05/15:00 KS RYMER RYBNIK - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2019-10-05/15:00 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS 1908 NĘDZA -:-
2019-10-06/15:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS NAPRZÓD BORUCIN -:-
2019-10-06/15:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - MKS CZERWIONKA -:-
Kolejka nr 12
2019-10-12/15:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS 1908 NĘDZA -:-
2019-10-12/15:00 MKS CZERWIONKA - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2019-10-12/15:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2019-10-12/15:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - KS RYMER RYBNIK -:-
2019-10-12/15:00 LKS CZARNI GORZYCE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2019-10-12/15:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2019-10-12/15:00 LKS GRANICA RUPTAWA - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2019-10-12/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2019-10-13/15:00 LKS TWORKÓW - LKS POLONIA ŁAZISKA -:-
Kolejka nr 13
2019-10-19/15:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2019-10-19/15:00 LKS SILESIA LUBOMIA - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2019-10-19/15:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2019-10-19/15:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS TWORKÓW -:-
2019-10-19/15:00 KS RYMER RYBNIK - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2019-10-19/15:00 KS POLONIA MARKLOWICE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2019-10-19/15:00 LKS 1908 NĘDZA - MKS CZERWIONKA -:-
2019-10-20/15:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2019-10-20/15:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - KS NAPRZÓD BORUCIN -:-
Kolejka nr 14
2019-10-26/14:00 LKS KRZYŻANOWICE - MKS CZERWIONKA -:-
2019-10-26/14:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS 1908 NĘDZA -:-
2019-10-26/14:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2019-10-26/14:00 LKS CZARNI GORZYCE - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2019-10-26/14:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KS RYMER RYBNIK -:-
2019-10-26/14:00 LKS GRANICA RUPTAWA - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2019-10-26/14:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS POLONIA ŁAZISKA -:-
2019-10-26/14:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2019-10-27/14:00 LKS TWORKÓW - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
Kolejka nr 15
2019-11-02/14:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2019-11-02/14:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2019-11-02/14:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2019-11-02/14:00 KS RYMER RYBNIK - LKS TWORKÓW -:-
2019-11-02/14:00 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2019-11-02/14:00 LKS 1908 NĘDZA - KS NAPRZÓD BORUCIN -:-
2019-11-02/14:00 MKS CZERWIONKA - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2019-11-03/14:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2019-11-03/14:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
Kolejka nr 16
2019-11-09/14:00 LKS KRZYŻANOWICE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2019-11-09/14:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - MKS CZERWIONKA -:-
2019-11-09/14:00 LKS CZARNI GORZYCE - LKS 1908 NĘDZA -:-
2019-11-09/14:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2019-11-09/14:00 LKS GRANICA RUPTAWA - KS RYMER RYBNIK -:-
2019-11-09/14:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2019-11-09/14:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2019-11-09/14:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS POLONIA ŁAZISKA -:-
2019-11-10/14:00 LKS TWORKÓW - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
Kolejka nr 17
2019-11-16/13:30 LKS POLONIA ŁAZISKA - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2019-11-16/13:30 GKS DĄB GASZOWICE - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2019-11-16/13:30 KS RYMER RYBNIK - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2019-11-16/13:30 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS TWORKÓW -:-
2019-11-16/13:30 LKS 1908 NĘDZA - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2019-11-16/13:30 MKS CZERWIONKA - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2019-11-16/13:30 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS NAPRZÓD BORUCIN -:-
2019-11-17/13:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2019-11-17/13:30 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS GRANICA RUPTAWA -:-