2/04/2020 22:37

Trzy warianty zakończenia rozgrywek

Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula informuje, że śląskie kluby przychylają się do wariantu zakończenia rozgrywek z awansami i bez spadków.

30/03/2020 20:21

Komunikat Prezesa Podokręgu Racibórz

Informujemy, że zaplanowane na 30 marca Zebranie Klubów Podokręgu Racibórz zostało przełożone. Nowy termin Zebrania zostanie ustalony po ustabilizowaniu się sytuacji w naszym kraju.

W obecnej sytuacji to życie i zdrowie są najważniejsze, dlatego dbajcie o siebie i zgodnie  zaleceniami - zostańcie w domu.

30/03/2020 14:08

ISTOTNE ZAGADNIENIA PRAWNE ZWIĄZANE Z DOPUSZCZALNOŚCIĄ ROZWIĄZYWANIA UMÓW CYWILNOPRAWNYCH

Szanowni Państwo. W obliczu obecnej sytuacji w kraju związanej z wprowadzeniem stanu epidemii, wszyscy znaleźliśmy się w wyjątkowej sytuacji. W licznych rozmowach z Prezesami klubów, pojawiło się szereg pytań i wątpliwości dotyczących umów cywilnoprawnych z zawodnikami.

27/03/2020 18:35

Komunikat nr 3 Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Szanowni Państwo,

COVID-19 (koronawirus 2019-nCoV) został ogłoszony przez Światową Organizację Zdrowia jako globalny stan zagrożenia zdrowia. Sytuacja zmienia się z dnia na dzień, więc ważne jest, abyśmy wszyscy byli dobrze poinformowani i mogli zminimalizować jej wpływ na nasze życie osobiste i zawodowe oraz działalność Państwa klubów, dlatego tak jak w poprzednim tygodniu, chciałbym osobiście poinformować o krokach, które podejmujemy:

20/03/2020 14:35

Komunikat Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Szanowni Państwo,

COVID-19 (koronawirus 2019-nCoV) został ogłoszony przez Światową Organizację Zdrowia jako globalny stan zagrożenia zdrowia. Sytuacja zmienia się z dnia na dzień, więc ważne jest, abyśmy wszyscy byli dobrze poinformowani i mogli zminimalizować jej wpływ na nasze życie osobiste i zawodowe oraz działalność Państwa klubów, dlatego chciałbym osobiście poinformować o krokach, które podejmujemy:

20/03/2020 18:48

Komunikat Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

Strona 1 z 10