Racibórz: Klasa A "JOMA MW SPORT"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS RASZCZYCE 9 27 9 0 0 50:6
2 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 10 26 8 2 0 47:9
3 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 11 22 7 1 3 26:21
4 LKS CZARNI NOWA WIEŚ 10 20 6 2 2 34:15
5 LKS BUK RUDY 11 19 6 1 4 24:27
6 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 10 15 4 3 3 25:15
7 LKS ODRA NIEBOCZOWY 10 15 5 0 5 26:17
8 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 11 15 4 3 4 21:26
9 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 10 14 3 5 2 17:16
10 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 11 12 3 3 5 28:36
11 LKS START PIETROWICE WIELKIE 11 12 3 3 5 17:25
12 KS KORNOWAC 11 9 1 6 4 14:20
13 LKS BRZEZIE 9 7 1 4 4 9:14
14 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 10 7 2 1 7 19:38
15 LKS PAWŁÓW 10 6 1 3 6 15:30
16 LKS CHAŁUPKI 10 1 0 1 9 8:65
Kolejka nr 11
2020-10-18/14:00 LKS BUK RUDY - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 7:0
2020-10-18/15:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS START PIETROWICE WIELKIE 4:1
2020-10-18/15:00 KS KORNOWAC - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 1:1
2020-11-11/11:00 LKS BRZEZIE - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW -:-
2020-11-11/11:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA - LKS CHAŁUPKI -:-
2020-11-11/11:00 LKS PAWŁÓW - LKS RASZCZYCE -:-
2020-11-11/11:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ -:-
2020-11-11/11:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE - LKS CZARNI NOWA WIEŚ -:-
Kolejka nr 11
2020-10-18/14:00 LKS BUK RUDY - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 7:0
2020-10-18/15:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS START PIETROWICE WIELKIE 4:1
2020-10-18/15:00 KS KORNOWAC - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 1:1
Kolejka nr 10
2020-10-10/14:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY - KS KORNOWAC 2:1
2020-10-10/15:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - LKS BUK RUDY 4:1
2020-10-10/15:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 1:8
2020-10-10/15:00 LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 2:2
2020-10-10/15:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE - LKS PAWŁÓW 2:1
2020-10-10/15:00 LKS RASZCZYCE - LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 3:1
2020-10-10/15:00 LKS CHAŁUPKI - LKS BRZEZIE 2:2
2020-10-11/15:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2:0
Kolejka nr 9
2020-10-03/15:00 LKS CHAŁUPKI - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 1:10
2020-10-03/15:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA - LKS START PIETROWICE WIELKIE 1:2
2020-10-03/15:00 LKS PAWŁÓW - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 5:3
2020-10-03/15:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2:2
2020-10-03/15:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE - LKS BUK RUDY 5:1
2020-10-04/15:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS ODRA NIEBOCZOWY 4:3
2020-10-04/15:00 KS KORNOWAC - LKS CZARNI NOWA WIEŚ 2:1
Kolejka nr 8
2020-09-26/16:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2:2
2020-09-26/16:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - KS KORNOWAC 2:2
2020-09-26/16:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS PAWŁÓW 5:1
2020-09-26/16:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE - LKS BRZEZIE 0:0
2020-09-26/16:00 LKS RASZCZYCE - LKS CHAŁUPKI 9:1
2020-09-27/12:30 LKS BUK RUDY - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 2:2
2020-09-27/16:00 LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 6:0
2020-09-27/16:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 4:2
Kolejka nr 7
2020-09-19/16:00 LKS RASZCZYCE - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 4:0
2020-09-19/16:00 LKS CHAŁUPKI - LKS START PIETROWICE WIELKIE 0:5
2020-09-19/16:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA - LKS ODRA NIEBOCZOWY 2:1
2020-09-19/16:00 LKS PAWŁÓW - LKS CZARNI NOWA WIEŚ 2:6
2020-09-19/16:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 0:3
2020-09-20/15:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 5:1
2020-09-20/16:00 LKS BRZEZIE - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 1:2
2020-09-20/16:00 KS KORNOWAC - LKS BUK RUDY 1:2
Kolejka nr 6
2020-09-12/16:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 0:1
2020-09-12/16:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - LKS PAWŁÓW 4:1
2020-09-12/16:00 LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 7:1
2020-09-12/16:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS BRZEZIE 0:1
2020-09-12/16:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE - LKS RASZCZYCE 1:5
2020-09-13/14:00 LKS BUK RUDY - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 1:2
2020-09-13/16:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE - KS KORNOWAC 2:0
2020-09-13/16:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS CHAŁUPKI 4:1
Kolejka nr 5
2020-09-05/16:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 1:1
2020-09-05/16:00 LKS RASZCZYCE - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 6:1
2020-09-05/16:00 LKS CHAŁUPKI - LKS ODRA NIEBOCZOWY 1:10
2020-09-05/16:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 5:2
2020-09-05/16:00 LKS PAWŁÓW - LKS BUK RUDY 0:1
2020-09-05/16:00 KS KORNOWAC - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 2:2
2020-09-06/15:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 1:2
2020-09-06/16:00 LKS BRZEZIE - LKS CZARNI NOWA WIEŚ 2:4
Kolejka nr 4
2020-08-29/16:00 LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS CHAŁUPKI 3:0
2020-08-29/17:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - KS KORNOWAC 1:1
2020-08-29/17:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 1:2
2020-08-29/17:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE - LKS PAWŁÓW 4:0
2020-08-30/14:00 LKS BUK RUDY - LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 3:1
2020-08-30/16:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - LKS BRZEZIE 0:0
2020-08-30/17:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS RASZCZYCE 0:5
2020-08-30/17:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS START PIETROWICE WIELKIE 2:2
Kolejka nr 3
2020-08-22/17:00 LKS RASZCZYCE - LKS CZARNI NOWA WIEŚ 4:0
2020-08-22/17:00 LKS CHAŁUPKI - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 0:9
2020-08-22/17:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2:9
2020-08-22/17:00 LKS PAWŁÓW - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 1:1
2020-08-23/15:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - KS KORNOWAC 3:0
2020-08-23/16:00 LKS BRZEZIE - LKS BUK RUDY 0:2
2020-08-23/17:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 1:4
2020-08-23/17:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE - LKS ODRA NIEBOCZOWY 0:1
Kolejka nr 2
2020-08-15/14:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 3:0
2020-08-15/16:00 LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS START PIETROWICE WIELKIE 4:1
2020-08-15/17:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 1:2
2020-08-15/17:00 KS KORNOWAC - LKS PAWŁÓW 1:1
2020-08-15/17:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ - LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 4:1
2020-08-15/17:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - LKS RASZCZYCE 1:4
2020-08-16/14:00 LKS BUK RUDY - LKS CHAŁUPKI 3:2
2020-08-16/17:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE - LKS BRZEZIE 2:2
Kolejka nr 1
2020-08-08/13:00 LKS PAWŁÓW - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 3:3
2020-08-08/17:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - LKS ODRA NIEBOCZOWY 2:1
2020-08-08/17:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2:6
2020-08-08/17:00 LKS RASZCZYCE - LKS BUK RUDY 10:1
2020-08-08/17:00 LKS CHAŁUPKI - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 0:10
2020-08-08/17:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA - KS KORNOWAC 3:3
2020-08-09/15:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS CZARNI NOWA WIEŚ 1:1
2020-08-09/16:00 LKS BRZEZIE - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ 1:2
Kolejka nr 9
2020-11-22/13:00 LKS BRZEZIE - LKS RASZCZYCE -:-
Kolejka nr 11
2020-11-11/11:00 LKS BRZEZIE - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW -:-
2020-11-11/11:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA - LKS CHAŁUPKI -:-
2020-11-11/11:00 LKS PAWŁÓW - LKS RASZCZYCE -:-
2020-11-11/11:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ -:-
2020-11-11/11:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE - LKS CZARNI NOWA WIEŚ -:-
Kolejka nr 12
2020-10-24/15:00 LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS BUK RUDY -:-
2020-10-24/15:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE -:-
2020-10-24/15:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE - KS KORNOWAC -:-
2020-10-24/15:00 LKS RASZCZYCE - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA -:-
2020-10-24/15:00 LKS CHAŁUPKI - LKS PAWŁÓW -:-
2020-10-25/14:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA -:-
2020-10-25/14:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ -:-
2020-10-25/14:00 LKS BRZEZIE - LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA -:-
Kolejka nr 13
2020-10-31/14:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW -:-
2020-10-31/14:00 LKS PAWŁÓW - LKS BRZEZIE -:-
2020-10-31/14:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS CHAŁUPKI -:-
2020-10-31/14:00 KS KORNOWAC - LKS RASZCZYCE -:-
2020-10-31/14:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ - LKS START PIETROWICE WIELKIE -:-
2020-10-31/14:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA -:-
2020-10-31/14:00 LKS BUK RUDY - LKS ODRA NIEBOCZOWY -:-
2020-10-31/14:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - LKS CZARNI NOWA WIEŚ -:-
Kolejka nr 14
2020-11-07/14:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - LKS CZARNI NOWA WIEŚ -:-
2020-11-07/14:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA -:-
2020-11-07/14:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE -:-
2020-11-07/14:00 LKS RASZCZYCE - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ -:-
2020-11-07/14:00 LKS CHAŁUPKI - KS KORNOWAC -:-
2020-11-07/14:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA - LKS PAWŁÓW -:-
2020-11-08/14:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS BUK RUDY -:-
2020-11-08/14:00 LKS BRZEZIE - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA -:-
Kolejka nr 15
2020-11-14/13:30 LKS PAWŁÓW - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW -:-
2020-11-14/13:30 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ - LKS CHAŁUPKI -:-
2020-11-14/13:30 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE - LKS RASZCZYCE -:-
2020-11-14/13:30 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA -:-
2020-11-14/13:30 LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS ODRA NIEBOCZOWY -:-
2020-11-15/13:30 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA -:-
2020-11-15/13:30 KS KORNOWAC - LKS BRZEZIE -:-
2020-11-15/13:30 LKS BUK RUDY - LKS START PIETROWICE WIELKIE -:-