Racibórz: Klasa C Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS PSTRĄŻNA 12 33 11 0 1 53:11
2 LKS ADAMOWICE 12 31 10 1 1 54:19
3 LKS 1908 NĘDZA II 12 27 9 0 3 45:18
4 LKS OCICE RACIBÓRZ 12 26 8 2 2 36:18
5 LKS DZIMIERZ 12 22 7 1 4 34:17
6 LKS RUDA KOZIELSKA 12 22 7 1 4 32:20
7 LKS ZAMECZEK II CZERNICA 12 16 5 1 6 33:34
8 LKS SPARTA BABICE 12 13 4 1 7 23:42
9 LKS WICHER PŁONIA 12 13 4 1 7 24:30
10 LKS BUK II RUDY 12 12 4 0 8 21:35
11 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ 12 9 3 0 9 25:46
12 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA 12 6 2 0 10 18:43
13 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 12 0 0 0 12 3:68
Kolejka nr 13
2019-11-16/13:30 LKS WICHER PŁONIA - LKS PSTRĄŻNA 0:5
2019-11-16/13:30 LKS BUK II RUDY - LKS SPARTA BABICE 4:1
2019-11-16/13:30 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS 1908 NĘDZA II 2:1
2019-11-16/13:30 LKS DZIMIERZ - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA 8:0
2019-11-17/11:00 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - LKS ZAMECZEK II CZERNICA 6:2
2019-11-17/13:30 LKS ADAMOWICE - LKS OCICE RACIBÓRZ 2:2
Kolejka nr 13
2019-11-16/13:30 LKS WICHER PŁONIA - LKS PSTRĄŻNA 0:5
2019-11-16/13:30 LKS BUK II RUDY - LKS SPARTA BABICE 4:1
2019-11-16/13:30 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS 1908 NĘDZA II 2:1
2019-11-16/13:30 LKS DZIMIERZ - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA 8:0
2019-11-17/11:00 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - LKS ZAMECZEK II CZERNICA 6:2
2019-11-17/13:30 LKS ADAMOWICE - LKS OCICE RACIBÓRZ 2:2
Kolejka nr 12
2019-11-09/14:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS ADAMOWICE 2:3
2019-11-09/14:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - LKS RUDA KOZIELSKA 2:4
2019-11-09/14:00 LKS 1908 NĘDZA II - LKS BUK II RUDY 2:1
2019-11-09/14:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 11:0
2019-11-10/13:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS DZIMIERZ 3:1
2019-11-10/14:00 LKS SPARTA BABICE - LKS WICHER PŁONIA 4:2
Kolejka nr 11
2019-11-02/14:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS SPARTA BABICE 0:2
2019-11-02/14:00 LKS RUDA KOZIELSKA - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA 3:2
2019-11-02/14:00 LKS DZIMIERZ - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ 4:0
2019-11-03/14:00 LKS WICHER PŁONIA - LKS 1908 NĘDZA II 0:4
2019-11-03/14:00 LKS BUK II RUDY - LKS OCICE RACIBÓRZ 1:3
2019-11-03/14:00 LKS ADAMOWICE - LKS ZAMECZEK II CZERNICA 6:0
Kolejka nr 10
2019-10-26/14:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS RUDA KOZIELSKA 1:3
2019-10-26/14:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - LKS WICHER PŁONIA 4:2
2019-10-26/14:00 LKS 1908 NĘDZA II - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 7:0
2019-10-27/11:00 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - LKS ADAMOWICE 2:6
2019-10-27/11:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS BUK II RUDY 0:1
2019-10-27/14:00 LKS SPARTA BABICE - LKS PSTRĄŻNA 0:7
Kolejka nr 9
2019-10-19/15:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS 1908 NĘDZA II 2:5
2019-10-19/15:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS OCICE RACIBÓRZ 0:9
2019-10-19/15:00 LKS WICHER PŁONIA - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA 4:0
2019-10-19/15:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ 7:1
2019-10-20/14:00 LKS BUK II RUDY - LKS ZAMECZEK II CZERNICA 3:5
2019-10-20/15:00 LKS ADAMOWICE - LKS DZIMIERZ 4:1
Kolejka nr 8
2019-10-12/15:00 LKS DZIMIERZ - LKS RUDA KOZIELSKA 2:0
2019-10-12/15:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - LKS PSTRĄŻNA 0:2
2019-10-13/11:00 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - LKS BUK II RUDY 2:1
2019-10-13/11:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 6:1
2019-10-13/13:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS WICHER PŁONIA 6:1
2019-10-13/15:00 LKS 1908 NĘDZA II - LKS SPARTA BABICE 5:2
Kolejka nr 7
2019-10-05/15:00 LKS SPARTA BABICE - LKS OCICE RACIBÓRZ 0:3
2019-10-05/15:00 LKS PSTRĄŻNA - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA 8:0
2019-10-05/15:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS ZAMECZEK II CZERNICA 0:4
2019-10-05/15:00 LKS WICHER PŁONIA - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ 3:0
2019-10-06/14:00 LKS BUK II RUDY - LKS DZIMIERZ 1:2
2019-10-06/15:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS ADAMOWICE 3:6
Kolejka nr 6
2019-09-28/16:00 LKS DZIMIERZ - LKS WICHER PŁONIA 2:1
2019-09-28/16:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - LKS 1908 NĘDZA II 2:1
2019-09-29/11:00 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 3:0
2019-09-29/11:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS SPARTA BABICE 1:2
2019-09-29/13:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS PSTRĄŻNA 1:2
2019-09-29/15:00 LKS ADAMOWICE - LKS BUK II RUDY 9:0
Kolejka nr 5
2019-09-21/15:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS DZIMIERZ 1:7
2019-09-21/16:00 LKS SPARTA BABICE - LKS ZAMECZEK II CZERNICA 4:4
2019-09-21/16:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ 3:2
2019-09-21/16:00 LKS WICHER PŁONIA - LKS ADAMOWICE 0:4
2019-09-22/14:00 LKS BUK II RUDY - LKS RUDA KOZIELSKA 2:1
2019-09-22/15:00 LKS 1908 NĘDZA II - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA 5:1
Kolejka nr 4
2019-09-14/16:00 LKS DZIMIERZ - LKS PSTRĄŻNA 1:2
2019-09-15/11:00 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - LKS SPARTA BABICE 2:5
2019-09-15/11:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS OCICE RACIBÓRZ 0:2
2019-09-15/13:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS 1908 NĘDZA II 3:5
2019-09-15/15:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS WICHER PŁONIA 0:0
2019-09-15/15:00 LKS ADAMOWICE - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 5:1
Kolejka nr 3
2019-09-07/16:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - LKS ZAMECZEK II CZERNICA 3:1
2019-09-07/16:00 LKS SPARTA BABICE - LKS DZIMIERZ 0:4
2019-09-07/16:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS ADAMOWICE 4:1
2019-09-07/16:00 LKS WICHER PŁONIA - LKS BUK II RUDY 5:1
2019-09-08/11:30 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS RUDA KOZIELSKA 0:3
2019-09-08/15:00 LKS 1908 NĘDZA II - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ 4:0
Kolejka nr 2
2019-08-31/17:00 LKS DZIMIERZ - LKS 1908 NĘDZA II 1:4
2019-09-01/11:00 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - LKS OCICE RACIBÓRZ 4:5
2019-09-01/13:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA 3:0
2019-09-01/14:00 LKS BUK II RUDY - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 5:0
2019-09-01/15:00 LKS ADAMOWICE - LKS SPARTA BABICE 4:2
2019-09-01/17:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS PSTRĄŻNA 0:2
Kolejka nr 1
2019-08-24/15:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS WICHER PŁONIA 0:6
2019-08-24/16:00 LKS 1908 NĘDZA II - LKS ADAMOWICE 2:4
2019-08-24/17:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - LKS DZIMIERZ 1:1
2019-08-24/17:00 LKS SPARTA BABICE - LKS RUDA KOZIELSKA 1:6
2019-08-24/17:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS BUK II RUDY 5:1
2019-08-25/11:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ 6:3
Kolejka nr 14
2020-03-21/15:30 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA -:-
2020-03-21/15:30 LKS DZIMIERZ - LKS OCICE RACIBÓRZ -:-
2020-03-21/15:30 LKS ADAMOWICE - LKS 1908 NĘDZA II -:-
2020-03-21/15:30 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS SPARTA BABICE -:-
2020-03-21/15:30 LKS BUK II RUDY - LKS PSTRĄŻNA -:-
2020-03-21/15:30 LKS WICHER PŁONIA - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA -:-
Kolejka nr 15
2020-03-28/16:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS BUK II RUDY -:-
2020-03-28/16:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS RUDA KOZIELSKA -:-
2020-03-28/16:00 LKS SPARTA BABICE - LKS ADAMOWICE -:-
2020-03-28/16:00 LKS 1908 NĘDZA II - LKS DZIMIERZ -:-
2020-03-28/16:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ -:-
2020-03-28/16:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS ZAMECZEK II CZERNICA -:-
Kolejka nr 16
2020-04-04/17:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS OCICE RACIBÓRZ -:-
2020-04-04/17:00 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - LKS 1908 NĘDZA II -:-
2020-04-04/17:00 LKS DZIMIERZ - LKS SPARTA BABICE -:-
2020-04-04/17:00 LKS ADAMOWICE - LKS PSTRĄŻNA -:-
2020-04-04/17:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA -:-
2020-04-04/17:00 LKS BUK II RUDY - LKS WICHER PŁONIA -:-
Kolejka nr 17
2020-04-11/14:00 LKS WICHER PŁONIA - LKS RUDA KOZIELSKA -:-
2020-04-11/14:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS ADAMOWICE -:-
2020-04-11/14:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS DZIMIERZ -:-
2020-04-11/14:00 LKS SPARTA BABICE - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ -:-
2020-04-11/14:00 LKS 1908 NĘDZA II - LKS ZAMECZEK II CZERNICA -:-
2020-04-11/14:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA -:-
Kolejka nr 18
2020-04-18/17:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS 1908 NĘDZA II -:-
2020-04-18/17:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS SPARTA BABICE -:-
2020-04-18/17:00 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - LKS PSTRĄŻNA -:-
2020-04-18/17:00 LKS DZIMIERZ - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA -:-
2020-04-18/17:00 LKS ADAMOWICE - LKS WICHER PŁONIA -:-
2020-04-18/17:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS BUK II RUDY -:-
Kolejka nr 19
2020-04-25/17:00 LKS BUK II RUDY - LKS ADAMOWICE -:-
2020-04-25/17:00 LKS WICHER PŁONIA - LKS DZIMIERZ -:-
2020-04-25/17:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ -:-
2020-04-25/17:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS ZAMECZEK II CZERNICA -:-
2020-04-25/17:00 LKS SPARTA BABICE - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA -:-
2020-04-25/17:00 LKS 1908 NĘDZA II - LKS OCICE RACIBÓRZ -:-
Kolejka nr 20
2020-05-02/17:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - LKS SPARTA BABICE -:-
2020-05-02/17:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS PSTRĄŻNA -:-
2020-05-02/17:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA -:-
2020-05-02/17:00 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - LKS WICHER PŁONIA -:-
2020-05-02/17:00 LKS DZIMIERZ - LKS BUK II RUDY -:-
2020-05-02/17:00 LKS ADAMOWICE - LKS RUDA KOZIELSKA -:-
Kolejka nr 21
2020-05-09/17:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS DZIMIERZ -:-
2020-05-09/17:00 LKS BUK II RUDY - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ -:-
2020-05-09/17:00 LKS WICHER PŁONIA - LKS ZAMECZEK II CZERNICA -:-
2020-05-09/17:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA -:-
2020-05-09/17:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS OCICE RACIBÓRZ -:-
2020-05-09/17:00 LKS SPARTA BABICE - LKS 1908 NĘDZA II -:-
Kolejka nr 22
2020-05-16/17:00 LKS 1908 NĘDZA II - LKS PSTRĄŻNA -:-
2020-05-16/17:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA -:-
2020-05-16/17:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS WICHER PŁONIA -:-
2020-05-16/17:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS BUK II RUDY -:-
2020-05-16/17:00 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - LKS RUDA KOZIELSKA -:-
2020-05-16/17:00 LKS DZIMIERZ - LKS ADAMOWICE -:-
Kolejka nr 23
2020-05-23/17:00 LKS ADAMOWICE - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ -:-
2020-05-23/17:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS ZAMECZEK II CZERNICA -:-
2020-05-23/17:00 LKS BUK II RUDY - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA -:-
2020-05-23/17:00 LKS WICHER PŁONIA - LKS OCICE RACIBÓRZ -:-
2020-05-23/17:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS 1908 NĘDZA II -:-
2020-05-23/17:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS SPARTA BABICE -:-
Kolejka nr 24
2020-05-30/17:00 LKS SPARTA BABICE - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA -:-
2020-05-30/17:00 LKS 1908 NĘDZA II - LKS WICHER PŁONIA -:-
2020-05-30/17:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - LKS BUK II RUDY -:-
2020-05-30/17:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS RUDA KOZIELSKA -:-
2020-05-30/17:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS ADAMOWICE -:-
2020-05-30/17:00 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ - LKS DZIMIERZ -:-
Kolejka nr 25
2020-06-06/17:00 LKS DZIMIERZ - LKS ZAMECZEK II CZERNICA -:-
2020-06-06/17:00 LKS ADAMOWICE - KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA -:-
2020-06-06/17:00 LKS RUDA KOZIELSKA - LKS OCICE RACIBÓRZ -:-
2020-06-06/17:00 LKS BUK II RUDY - LKS 1908 NĘDZA II -:-
2020-06-06/17:00 LKS WICHER PŁONIA - LKS SPARTA BABICE -:-
2020-06-06/17:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS PSTRĄŻNA -:-
Kolejka nr 26
2020-06-11/14:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS WICHER PŁONIA -:-
2020-06-11/14:00 LKS SPARTA BABICE - LKS BUK II RUDY -:-
2020-06-11/14:00 LKS 1908 NĘDZA II - LKS RUDA KOZIELSKA -:-
2020-06-11/14:00 LKS OCICE RACIBÓRZ - LKS ADAMOWICE -:-
2020-06-11/14:00 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA - LKS DZIMIERZ -:-
2020-06-11/14:00 LKS ZAMECZEK II CZERNICA - LKS CZARNI II NOWA WIEŚ -:-