Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 17 44 14 2 1 47:17
2 KS NAPRZÓD BORUCIN 17 40 13 1 3 55:29
3 LKS KRZYŻANOWICE 17 34 10 4 3 39:18
4 LKS FORTECA ŚWIERKLANY 17 33 10 3 4 54:23
5 LKS TWORKÓW 17 31 9 4 4 49:31
6 LKS 1908 NĘDZA 17 31 9 4 4 44:30
7 KS UNIA RACIBÓRZ 17 31 8 7 2 47:27
8 KS POLONIA MARKLOWICE 17 28 9 1 7 36:27
9 GKS DĄB GASZOWICE 17 27 8 3 6 32:27
10 LKS CZARNI GORZYCE 17 25 7 4 6 30:27
11 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 17 20 6 2 9 36:40
12 LKS POLONIA ŁAZISKA 17 19 5 4 8 19:40
13 LKS SILESIA LUBOMIA 17 16 4 4 9 27:31
14 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 17 15 4 3 10 28:41
15 MKS CZERWIONKA 17 13 3 4 10 24:51
16 KS ROW II 1964 RYBNIK 17 11 3 2 12 23:51
17 LKS GRANICA RUPTAWA 17 11 3 2 12 23:42
18 KS RYMER RYBNIK 17 3 1 0 16 18:79
Kolejka nr 17
2019-11-16/13:30 LKS POLONIA ŁAZISKA - LKS KRZYŻANOWICE 1:1
2019-11-16/13:30 GKS DĄB GASZOWICE - LKS SILESIA LUBOMIA 2:1
2019-11-16/13:30 KS RYMER RYBNIK - KS UNIA RACIBÓRZ 2:11
2019-11-16/13:30 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS TWORKÓW 1:2
2019-11-16/13:30 LKS 1908 NĘDZA - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2:4
2019-11-16/13:30 MKS CZERWIONKA - LKS CZARNI GORZYCE 1:1
2019-11-16/13:30 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS NAPRZÓD BORUCIN 1:3
2019-11-17/13:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 5:1
2019-11-17/13:30 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS GRANICA RUPTAWA 1:0
Kolejka nr 17
2019-11-16/13:30 LKS POLONIA ŁAZISKA - LKS KRZYŻANOWICE 1:1
2019-11-16/13:30 GKS DĄB GASZOWICE - LKS SILESIA LUBOMIA 2:1
2019-11-16/13:30 KS RYMER RYBNIK - KS UNIA RACIBÓRZ 2:11
2019-11-16/13:30 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS TWORKÓW 1:2
2019-11-16/13:30 LKS 1908 NĘDZA - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2:4
2019-11-16/13:30 MKS CZERWIONKA - LKS CZARNI GORZYCE 1:1
2019-11-16/13:30 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS NAPRZÓD BORUCIN 1:3
2019-11-17/13:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 5:1
2019-11-17/13:30 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS GRANICA RUPTAWA 1:0
Kolejka nr 16
2019-11-09/14:00 LKS KRZYŻANOWICE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 4:0
2019-11-09/14:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KS POLONIA MARKLOWICE 1:0
2019-11-09/14:00 LKS TWORKÓW - KS ROW II 1964 RYBNIK 7:1
2019-11-09/14:00 LKS GRANICA RUPTAWA - KS RYMER RYBNIK 3:1
2019-11-09/14:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 3:2
2019-11-09/14:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - GKS DĄB GASZOWICE 1:2
2019-11-10/14:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - MKS CZERWIONKA 4:1
2019-11-10/14:00 LKS CZARNI GORZYCE - LKS 1908 NĘDZA 0:1
2019-11-10/14:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS POLONIA ŁAZISKA 3:1
Kolejka nr 15
2019-11-02/14:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ 1:1
2019-11-02/14:00 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS CZARNI GORZYCE 1:2
2019-11-02/14:00 LKS 1908 NĘDZA - KS NAPRZÓD BORUCIN 1:2
2019-11-02/14:00 MKS CZERWIONKA - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 3:2
2019-11-03/14:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS KRZYŻANOWICE 0:1
2019-11-03/14:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:0
2019-11-03/14:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS GRANICA RUPTAWA 2:2
2019-11-03/14:00 KS RYMER RYBNIK - LKS TWORKÓW 0:8
2019-11-03/14:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 0:3
Kolejka nr 14
2019-10-26/14:00 LKS KRZYŻANOWICE - MKS CZERWIONKA 3:0
2019-10-26/14:00 LKS CZARNI GORZYCE - KS ROW II 1964 RYBNIK 4:1
2019-10-26/14:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KS RYMER RYBNIK 6:0
2019-10-26/14:00 LKS GRANICA RUPTAWA - GKS DĄB GASZOWICE 1:2
2019-10-26/14:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS POLONIA ŁAZISKA 3:0
2019-10-26/14:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS SILESIA LUBOMIA 3:3
2019-10-27/14:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS 1908 NĘDZA 4:2
2019-10-27/14:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - KS POLONIA MARKLOWICE 5:0
2019-10-27/14:00 LKS TWORKÓW - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2:0
Kolejka nr 13
2019-10-19/11:00 LKS 1908 NĘDZA - MKS CZERWIONKA 3:2
2019-10-19/15:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS KRZYŻANOWICE 2:1
2019-10-19/15:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - LKS GRANICA RUPTAWA 2:4
2019-10-19/15:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS TWORKÓW 4:0
2019-10-19/15:00 KS RYMER RYBNIK - LKS CZARNI GORZYCE 0:2
2019-10-19/15:00 KS POLONIA MARKLOWICE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 4:2
2019-10-20/15:00 LKS SILESIA LUBOMIA - KS UNIA RACIBÓRZ 1:1
2019-10-20/15:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1:2
2019-10-20/15:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - KS NAPRZÓD BORUCIN 1:2
Kolejka nr 12
2019-10-12/15:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS 1908 NĘDZA 0:3
2019-10-12/15:00 MKS CZERWIONKA - KS POLONIA MARKLOWICE 4:0
2019-10-12/15:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK 4:1
2019-10-12/15:00 LKS CZARNI GORZYCE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2:4
2019-10-12/15:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - GKS DĄB GASZOWICE 5:3
2019-10-12/15:00 LKS GRANICA RUPTAWA - LKS SILESIA LUBOMIA 0:1
2019-10-12/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:2
2019-10-13/15:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - KS RYMER RYBNIK 3:1
2019-10-13/15:00 LKS TWORKÓW - LKS POLONIA ŁAZISKA 0:0
Kolejka nr 11
2019-10-05/14:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS CZARNI GORZYCE 4:0
2019-10-05/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS KRZYŻANOWICE 3:3
2019-10-05/15:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS GRANICA RUPTAWA 3:1
2019-10-05/15:00 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS 1908 NĘDZA 2:3
2019-10-06/15:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS TWORKÓW 1:2
2019-10-06/15:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 0:3
2019-10-06/15:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS NAPRZÓD BORUCIN 5:1
2019-10-06/15:00 KS RYMER RYBNIK - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2:3
2019-10-06/15:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - MKS CZERWIONKA 1:3
Kolejka nr 10
2019-09-28/16:00 LKS KRZYŻANOWICE - KS POLONIA MARKLOWICE 1:3
2019-09-28/16:00 LKS 1908 NĘDZA - KS ROW II 1964 RYBNIK 8:0
2019-09-28/16:00 MKS CZERWIONKA - KS RYMER RYBNIK 2:3
2019-09-28/16:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 1:1
2019-09-28/16:00 LKS CZARNI GORZYCE - LKS POLONIA ŁAZISKA 0:0
2019-09-28/16:00 LKS GRANICA RUPTAWA - KS UNIA RACIBÓRZ 1:5
2019-09-29/15:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - GKS DĄB GASZOWICE 2:2
2019-09-29/16:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - LKS SILESIA LUBOMIA 2:1
2019-09-29/16:00 LKS TWORKÓW - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 4:0
Kolejka nr 9
2019-09-21/11:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS TWORKÓW 1:5
2019-09-21/16:00 LKS GRANICA RUPTAWA - LKS KRZYŻANOWICE 0:2
2019-09-21/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2:2
2019-09-21/16:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - KS NAPRZÓD BORUCIN 0:11
2019-09-21/16:00 GKS DĄB GASZOWICE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2:0
2019-09-21/16:00 KS RYMER RYBNIK - LKS 1908 NĘDZA 2:4
2019-09-22/16:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS CZARNI GORZYCE 0:1
2019-09-22/16:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - MKS CZERWIONKA 7:0
2019-09-22/16:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - KS POLONIA MARKLOWICE 0:5
Kolejka nr 8
2019-09-14/14:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS POLONIA ŁAZISKA 1:3
2019-09-14/16:00 LKS KRZYŻANOWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK 1:0
2019-09-14/16:00 KS POLONIA MARKLOWICE - KS RYMER RYBNIK 3:0
2019-09-14/16:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 1:1
2019-09-14/16:00 MKS CZERWIONKA - GKS DĄB GASZOWICE 1:1
2019-09-14/16:00 LKS CZARNI GORZYCE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2:0
2019-09-14/16:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KS UNIA RACIBÓRZ 0:4
2019-09-15/15:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS SILESIA LUBOMIA 4:3
2019-09-15/16:00 LKS TWORKÓW - LKS GRANICA RUPTAWA 3:1
Kolejka nr 7
2019-09-05/17:30 LKS GRANICA RUPTAWA - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1:5
2019-09-07/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS CZARNI GORZYCE 2:1
2019-09-07/16:00 LKS SILESIA LUBOMIA - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 3:1
2019-09-07/16:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - MKS CZERWIONKA 3:1
2019-09-07/16:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS 1908 NĘDZA 2:5
2019-09-07/16:00 KS RYMER RYBNIK - KS ROW II 1964 RYBNIK 0:6
2019-09-08/16:00 LKS TWORKÓW - LKS KRZYŻANOWICE 0:3
2019-09-08/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS NAPRZÓD BORUCIN 4:5
2019-09-08/16:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS POLONIA MARKLOWICE 4:0
Kolejka nr 6
2019-08-31/11:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS POLONIA ŁAZISKA 1:1
2019-08-31/17:00 LKS KRZYŻANOWICE - KS RYMER RYBNIK 8:0
2019-08-31/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE - GKS DĄB GASZOWICE 3:0
2019-08-31/17:00 MKS CZERWIONKA - LKS SILESIA LUBOMIA 1:1
2019-08-31/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:1
2019-08-31/17:00 LKS CZARNI GORZYCE - LKS GRANICA RUPTAWA 4:2
2019-09-01/15:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - KS UNIA RACIBÓRZ 4:1
2019-09-01/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 1:4
2019-09-01/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - LKS TWORKÓW 3:0
Kolejka nr 5
2019-08-28/17:30 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - LKS KRZYŻANOWICE 0:0
2019-08-28/17:30 LKS TWORKÓW - LKS CZARNI GORZYCE 3:3
2019-08-28/17:30 LKS GRANICA RUPTAWA - KS NAPRZÓD BORUCIN 2:3
2019-08-28/17:30 KS UNIA RACIBÓRZ - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 1:1
2019-08-28/17:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - MKS CZERWIONKA 6:0
2019-08-28/17:30 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS 1908 NĘDZA 2:3
2019-08-28/17:30 GKS DĄB GASZOWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK 2:0
2019-08-28/17:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS RYMER RYBNIK 7:1
2019-09-04/17:30 LKS POLONIA ŁAZISKA - KS POLONIA MARKLOWICE 0:4
Kolejka nr 4
2019-08-24/17:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 4:3
2019-08-24/17:00 KS RYMER RYBNIK - GKS DĄB GASZOWICE 2:4
2019-08-24/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS SILESIA LUBOMIA 3:1
2019-08-24/17:00 MKS CZERWIONKA - KS UNIA RACIBÓRZ 0:4
2019-08-24/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS GRANICA RUPTAWA 1:1
2019-08-24/17:30 LKS CZARNI GORZYCE - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1:2
2019-08-25/15:00 LKS 1908 NĘDZA - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 0:4
2019-08-25/15:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS TWORKÓW 4:3
2019-08-25/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS POLONIA ŁAZISKA 4:1
Kolejka nr 3
2019-08-17/17:00 LKS CZARNI GORZYCE - LKS KRZYŻANOWICE 3:3
2019-08-17/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KS NAPRZÓD BORUCIN 2:0
2019-08-17/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA - MKS CZERWIONKA 4:0
2019-08-17/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS 1908 NĘDZA 1:1
2019-08-17/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS POLONIA MARKLOWICE 0:1
2019-08-17/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 1:2
2019-08-18/17:00 LKS TWORKÓW - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 4:3
2019-08-18/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - KS ROW II 1964 RYBNIK 2:2
2019-08-18/17:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - KS RYMER RYBNIK 3:1
Kolejka nr 2
2019-08-10/11:00 KS POLONIA MARKLOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ 2:2
2019-08-10/17:00 LKS KRZYŻANOWICE - GKS DĄB GASZOWICE 2:0
2019-08-10/17:00 KS RYMER RYBNIK - LKS SILESIA LUBOMIA 1:3
2019-08-10/17:00 MKS CZERWIONKA - LKS TWORKÓW 3:3
2019-08-10/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 0:2
2019-08-11/15:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS GRANICA RUPTAWA 3:0
2019-08-11/15:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS CZARNI GORZYCE 2:0
2019-08-11/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS POLONIA ŁAZISKA 3:0
2019-08-11/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:4
Kolejka nr 1
2019-08-03/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - MKS CZERWIONKA 5:2
2019-08-03/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA - KS POLONIA MARKLOWICE 0:4
2019-08-03/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS ROW II 1964 RYBNIK 1:1
2019-08-03/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS RYMER RYBNIK 3:2
2019-08-04/15:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS KRZYŻANOWICE 0:2
2019-08-04/17:00 LKS CZARNI GORZYCE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 4:1
2019-08-04/17:00 LKS TWORKÓW - LKS 1908 NĘDZA 3:3
2019-08-04/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 1:3
2019-08-04/17:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - GKS DĄB GASZOWICE 1:0
Kolejka nr 18
2020-03-14/15:30 LKS KRZYŻANOWICE - KS NAPRZÓD BORUCIN -:-
2020-03-14/15:30 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2020-03-14/15:30 MKS CZERWIONKA - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-03-14/15:30 LKS 1908 NĘDZA - LKS TWORKÓW -:-
2020-03-14/15:30 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2020-03-14/15:30 KS ROW II 1964 RYBNIK - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2020-03-14/15:30 KS RYMER RYBNIK - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2020-03-14/15:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2020-03-14/15:30 GKS DĄB GASZOWICE - LKS POLONIA ŁAZISKA -:-
Kolejka nr 19
2020-03-21/15:30 GKS DĄB GASZOWICE - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2020-03-21/15:30 LKS POLONIA ŁAZISKA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2020-03-21/15:30 LKS SILESIA LUBOMIA - KS RYMER RYBNIK -:-
2020-03-21/15:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2020-03-21/15:30 KS UNIA RACIBÓRZ - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2020-03-21/15:30 LKS GRANICA RUPTAWA - LKS 1908 NĘDZA -:-
2020-03-21/15:30 LKS TWORKÓW - MKS CZERWIONKA -:-
2020-03-21/15:30 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2020-03-21/15:30 LKS CZARNI GORZYCE - KS NAPRZÓD BORUCIN -:-
Kolejka nr 20
2020-03-28/16:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2020-03-28/16:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-03-28/16:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS TWORKÓW -:-
2020-03-28/16:00 MKS CZERWIONKA - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2020-03-28/16:00 LKS 1908 NĘDZA - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2020-03-28/16:00 KS POLONIA MARKLOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2020-03-28/16:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2020-03-28/16:00 KS RYMER RYBNIK - LKS POLONIA ŁAZISKA -:-
2020-03-28/16:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - GKS DĄB GASZOWICE -:-
Kolejka nr 21
2020-04-04/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2020-04-04/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS RYMER RYBNIK -:-
2020-04-04/17:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2020-04-04/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2020-04-04/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS 1908 NĘDZA -:-
2020-04-04/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - MKS CZERWIONKA -:-
2020-04-04/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2020-04-04/17:00 LKS TWORKÓW - KS NAPRZÓD BORUCIN -:-
2020-04-04/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - LKS CZARNI GORZYCE -:-
Kolejka nr 22
2020-04-11/13:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-04-11/13:00 LKS CZARNI GORZYCE - LKS TWORKÓW -:-
2020-04-11/13:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2020-04-11/13:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2020-04-11/13:00 MKS CZERWIONKA - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2020-04-11/13:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2020-04-11/13:00 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS POLONIA ŁAZISKA -:-
2020-04-11/13:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2020-04-11/13:00 KS RYMER RYBNIK - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
Kolejka nr 23
2020-04-18/17:00 KS RYMER RYBNIK - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2020-04-18/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2020-04-18/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2020-04-18/17:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - LKS 1908 NĘDZA -:-
2020-04-18/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - MKS CZERWIONKA -:-
2020-04-18/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2020-04-18/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS NAPRZÓD BORUCIN -:-
2020-04-18/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2020-04-18/17:00 LKS TWORKÓW - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
Kolejka nr 24
2020-04-25/17:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS TWORKÓW -:-
2020-04-25/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2020-04-25/17:00 LKS CZARNI GORZYCE - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2020-04-25/17:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2020-04-25/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2020-04-25/17:00 MKS CZERWIONKA - LKS POLONIA ŁAZISKA -:-
2020-04-25/17:00 LKS 1908 NĘDZA - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2020-04-25/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2020-04-25/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - KS RYMER RYBNIK -:-
Kolejka nr 25
2020-05-02/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2020-05-02/17:00 KS RYMER RYBNIK - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2020-05-02/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS 1908 NĘDZA -:-
2020-05-02/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - MKS CZERWIONKA -:-
2020-05-02/17:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2020-05-02/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - KS NAPRZÓD BORUCIN -:-
2020-05-02/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2020-05-02/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-05-02/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA - LKS TWORKÓW -:-
Kolejka nr 26
2020-05-06/18:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2020-05-06/18:00 LKS TWORKÓW - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2020-05-06/18:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2020-05-06/18:00 LKS CZARNI GORZYCE - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2020-05-06/18:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS POLONIA ŁAZISKA -:-
2020-05-06/18:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2020-05-06/18:00 MKS CZERWIONKA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2020-05-06/18:00 LKS 1908 NĘDZA - KS RYMER RYBNIK -:-
2020-05-06/18:00 KS POLONIA MARKLOWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
Kolejka nr 27
2020-05-09/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2020-05-09/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS 1908 NĘDZA -:-
2020-05-09/17:00 KS RYMER RYBNIK - MKS CZERWIONKA -:-
2020-05-09/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2020-05-09/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS NAPRZÓD BORUCIN -:-
2020-05-09/17:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2020-05-09/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-05-09/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS TWORKÓW -:-
2020-05-09/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
Kolejka nr 28
2020-05-16/17:00 LKS KRZYŻANOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2020-05-16/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2020-05-16/17:00 LKS TWORKÓW - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2020-05-16/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - LKS POLONIA ŁAZISKA -:-
2020-05-16/17:00 LKS CZARNI GORZYCE - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2020-05-16/17:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2020-05-16/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS RYMER RYBNIK -:-
2020-05-16/17:00 MKS CZERWIONKA - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2020-05-16/17:00 LKS 1908 NĘDZA - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
Kolejka nr 29
2020-05-23/17:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2020-05-23/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE - MKS CZERWIONKA -:-
2020-05-23/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2020-05-23/17:00 KS RYMER RYBNIK - KS NAPRZÓD BORUCIN -:-
2020-05-23/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2020-05-23/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-05-23/17:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - LKS TWORKÓW -:-
2020-05-23/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2020-05-23/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
Kolejka nr 30
2020-05-27/18:00 LKS KRZYŻANOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2020-05-27/18:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2020-05-27/18:00 LKS GRANICA RUPTAWA - LKS POLONIA ŁAZISKA -:-
2020-05-27/18:00 LKS TWORKÓW - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2020-05-27/18:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2020-05-27/18:00 LKS CZARNI GORZYCE - KS RYMER RYBNIK -:-
2020-05-27/18:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2020-05-27/18:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2020-05-27/18:00 MKS CZERWIONKA - LKS 1908 NĘDZA -:-
Kolejka nr 31
2020-05-30/17:00 MKS CZERWIONKA - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2020-05-30/17:00 LKS 1908 NĘDZA - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2020-05-30/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE - KS NAPRZÓD BORUCIN -:-
2020-05-30/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2020-05-30/17:00 KS RYMER RYBNIK - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-05-30/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS TWORKÓW -:-
2020-05-30/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2020-05-30/17:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2020-05-30/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
Kolejka nr 32
2020-06-06/17:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2020-06-06/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS POLONIA ŁAZISKA -:-
2020-06-06/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2020-06-06/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2020-06-06/17:00 LKS TWORKÓW - KS RYMER RYBNIK -:-
2020-06-06/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2020-06-06/17:00 LKS CZARNI GORZYCE - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2020-06-06/17:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS 1908 NĘDZA -:-
2020-06-06/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - MKS CZERWIONKA -:-
Kolejka nr 33
2020-06-13/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2020-06-13/17:00 MKS CZERWIONKA - KS NAPRZÓD BORUCIN -:-
2020-06-13/17:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2020-06-13/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-06-13/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS TWORKÓW -:-
2020-06-13/17:00 KS RYMER RYBNIK - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2020-06-13/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2020-06-13/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2020-06-13/17:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
Kolejka nr 34
2020-06-20/17:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS POLONIA ŁAZISKA -:-
2020-06-20/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2020-06-20/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2020-06-20/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS RYMER RYBNIK -:-
2020-06-20/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2020-06-20/17:00 LKS TWORKÓW - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2020-06-20/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - LKS 1908 NĘDZA -:-
2020-06-20/17:00 LKS CZARNI GORZYCE - MKS CZERWIONKA -:-
2020-06-20/17:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-